Bestuur

 

Het bestuur van GoSwim bestaat uit zes personen. Het bestuur vergadert regelmatig om de vereniging verder uit te bouwen en te professionaliseren. Er is twee keer per jaar een Algemene Leden Vergadering. Op de ALV in april worden de resultaten van het voorgaande jaar besproken en in het najaar stelt de ALV onder andere de contributie vast voor het volgende jaar.

Hieronder een overzicht van de bestuursleden:

Voorzitter: John van Ditmarsch
Email: John@Goswim.nl
Algemeen lid – Zwemcommissie:
Johan Bolhuis
Email: Johan@Goswim.nl
Penningmeester: Eric de Haas
Email: Penningmeester@Goswim.nl
Secretaris: Dirk Gerrits
Email: Dirk@Goswim.nl
Algemeen lid: Huub Eikens
Email: Huub@Goswim.nl
Waterpolocommissie:
Rene van Eijk
Email: Rene@Goswim.nl
  • Facebook
  • Twitter