Wedstrijdkalender 2017-2018

 
DagDatumWedstrijdGroepInzw.StartLokatieUitslag
za16-09-2017Minioren Junioren deel 1Minioren/junioren13:3014:00VeenendaalUitslag
za23-09-2017Vallei25 deel 1
Minioren13:3014:00VeenendaalUitslag
za23-09-2017Heuvelrug deel 1junioren/jeugd16:3017:00ZeistUitslag
za30-09-2017Nationale zwemcompetitie 1Selectie16:3017:00IjsselsteinUitslag
za07-10-2017Swimkick Minioren deel 1Minioren15:4516:15MaarssenUitslag
za14-10-2017Junioren Jeugd deel 1junioren/jeugd13:0014:00de Meern
vr20-10-2017Swimcup Amsterdam
Senioren08:0009:00Amsterdam
za21-10-2017Vallei25 deel 2
Minioren13:3014:00Veenendaal
za21-10-2017Swimcup Amsterdam
Senioren08:0009:00Amsterdam
za21-10-2017Kikkerpsprint deel 1junioren/jeugd16:0016:30Soest
zo22-10-2017Swimcup Amsterdam
Senioren08:0009:00Amsterdam
za28-10-2017Heuvelrug deel 2junioren/jeugd16:3017:00Houten
za28-10-2017ZMC deel 2Masters16:0016:30Emmeloord
za04-11-2017Junioren-jeugd circuit 2junioren/jeugd13:3014:00Veenendaal
za11-11-2017Regio Kampioenschappen kbjunioren/jeugd/senioren13:0013:30Veenendaal
zo12-11-2017Regio Kampioenschappen kbjunioren/jeugd/senioren13:0013:30Veenendaal
za18-11-2017Regio Kampioenschappen kbjunioren/jeugd/senioren13:0013:30Veenendaal
zo19-11-2017Regio Kampioenschappen kbjunioren/jeugd/senioren13:0013:30Veenendaal
zo19-11-2017ZMC deel 3Masters15:0015:30Almere
za25-11-2017Regionale Minioren clubmeetMinioren14:3015:00Soest
za02-12-2017Heuvelrug deel 3junioren/jeugd13:3014:00de Meern
za09-12-2017minioren- junioren circuit 2Minioren/junioren16:0016:30Ijsselstein
za09-12-2017ZMC deel 4Masters15:3016:00Lelystad
do14-12-2017NJJK korte baanjunioren/jeugd08:0009:00Eindhoven
vr15-12-2017NJJK korte baanjunioren/jeugd08:0009:00Eindhoven
za16-12-2017Vallei25 deel 3Minioren13:3014:00Veenendaal
za16-12-2017Kikkerpsprint deel 2junioren/jeugd16:0016:30Soest
za16-12-2017NJJK korte baanjunioren/jeugd08:0009:00Eindhoven
zo17-12-2017NJJK korte baanjunioren/jeugd08:0009:00Eindhoven
do21-12-2017ONK korte baanSenioren08:0009:00Hoofddorp
vr22-12-2017ONK korte baanSenioren08:0009:00Hoofddorp
za23-12-2017ONK korte baanSenioren08:0009:00Hoofddorp
za30-12-2017OliebollentoernooiGoSwim16:3017:00Houten
za06-01-2018ZMC deel 5Masters11:1511:45Zwolle
za13-01-2018Nationale zwemcompetitie 2Selectie16:3017:00Driebergen
do18-01-2018ONMK masters korte baanmasters08:0009:00Terneuzen
vr19-01-2018ONMK masters korte baanmasters08:0009:00Terneuzen
za20-01-2018ONMK masters korte baanmasters08:0009:00Terneuzen
za20-01-2018Junioren-jeugd circuit 3junioren/jeugd13:3014:00Veenendaal
zo21-01-2018ONMK masters korte baanmasters08:0009:00Terneuzen
zo21-01-2018Junioren-jeugd circuit 3junioren/jeugd13:3014:00Veenendaal
za27-01-2018Swimkick-minioren 2Minioren16:3017:00Amersfoort
za03-02-2018Nationale zwemcompetitie 3Selectie16:3017:00Houten
za10-02-2018minioren- junioren circuit 3junioren/jeugd13:4514:15Amersfoort
za17-02-2018Vallei25 deel 4Minioren13:3014:00Veenendaal
za17-02-2018Heuvelrug deel 4junioren/jeugd15:3016:00Baarn
za17-02-2018ZMC deel 6Masters14:1514:45Heerenveen
za24-02-2018Kikkerpsprint deel 3junioren/jeugd16:0016:30Soest
za10-03-2018Swimkick-minioren 3Minioren13:3014:00Houten
za17-03-2018Nationale zwemcompetitie 4Selectie13:3014:00de Meern
za24-03-2018Junioren-jeugd circuit 4junioren/jeugd16:0016:30Ijsselstein
zo25-03-2018ZMC deel 7Masters13:3014:00Amersfoort
za06-04-2018Swimcup 2Senioren08:0009:00Den Haag
zo07-04-2018Swimcup 2Senioren08:0009:00Den Haag
za07-04-2018Heuvelrug deel 5junioren/jeugd13:3014:00Veenendaal
za07-04-2018Nationale Arena clubmeetMinioren
zo08-04-2018Swimcup 2Senioren08:0009:00Den Haag
zo08-04-2018ZMC deel 8Masters13:1513:45Alkmaar
za13-04-2018Swimcup 3/NK lange afstandenSenioren08:0009:00Eindhoven
zo14-04-2018Swimcup 3Senioren08:0009:00Eindhoven
za14-04-2018Vallei25 deel 5Minioren13:3014:00Veenendaal
zo15-04-2018Swimcup 3Senioren08:0009:00Eindhoven
za21-04-2018Nationale zwemcompetitie 5Selectie13:3014:00de Meern
do03-05-2018ONMK masters lange baanmasters08:0009:00Den Haag
vr04-05-2018ONMK masters lange baanmasters08:0009:00Den Haag
za05-05-2018ONMK masters lange baanmasters08:0009:00Den Haag
zo06-05-2018ONMK masters lange baanmasters08:0009:00Den Haag
za19-05-2018Zwemkamp
zo20-05-2018Zwemkamp
za26-05-2018Regio Kampioenschappen lbjunioren/jeugd/senioren13:3014:00Amersfoort
zo27-05-2018Regio Kampioenschappen lbjunioren/jeugd/senioren13:3014:00Amersfoort
za02-06-2018Regio Kampioenschappen lbjunioren/jeugd/senioren13:3014:00Amersfoort
zo03-06-2018Regio Kampioenschappen lbjunioren/jeugd/senioren13:3014:00Amersfoort
za09-06-2018Regionale Minioren finalesMinioren13:3014:00Veenendaal
za09-06-2018Heuvelrug deel 6junioren/jeugd14:0014:30Barneveld
zo10-06-2018Regionale Minioren finalesMinioren13:3014:00Veenendaal
do14-06-2018NJJK lange baanjunioren/jeugd08:0009:00nnb
vr15-06-2018NJJK lange baanjunioren/jeugd08:0009:00nnb
za16-06-2018Vallei25 deel 6Minioren13:3014:00Veenendaal
zo17-06-2018NJJK lange baanjunioren/jeugd08:0009:00nnb
zo17-06-2018NJJK lange baanjunioren/jeugd08:0009:00nnb
do21-06-2018ONK lange baanSenioren08:0009:00nnb
vr22-06-2018ONK lange baanSenioren08:0009:00nnb
za23-06-2018ONK lange baanSenioren08:0009:00nnb
za23-06-2018Haaien Challenge deel 4Minioren/junioren17:0017:30Leusden
zo24-06-2018ONK lange baanSenioren
za30-06-2018ClubkampioenschappenHouten
za07-07-2018Netherlands Invitationalmin/jun/jeug/sen/masters12:0012:30Eindhoven
zo08-07-2018Netherlands Invitationalmin/jun/jeug/sen/masters12:0012:30Eindhoven
wo03-09-2018EK Masters SlovenieMasters08:0009:00Kranj
do04-09-2018EK Masters SlovenieMasters08:0009:00Kranj
vr05-09-2018EK Masters SlovenieMasters08:0009:00Kranj
za06-09-2018EK Masters SlovenieMasters08:0009:00Kranj
zo07-09-2018EK Masters SlovenieMasters08:0009:00Kranj
zo27-05-2018ZMC deel 9Masters13:0013:30Grootebroek

 

  • Facebook
  • Twitter